זה הזמן שלהם: ועידת הצעירים של ישראל

בסוף השבוע האחרון התקיימה הוועידה לצעירים של ישראל בעיר | הוועידה כללה הרצאות TED של אדית בר, אודליה פרוש ואיציק קרומבי בנושאי קריירה | פרוש אמרה: "כדי להצליח בעולם התעסוקה צריך כל הזמן לסמן את הדבר הבא"
נטלי נקש

מעודדים תעסוקה לצעירי העיר: לאחרונה נערכה וועידת הצעירים של ישראל בעיר. מי שנכחו היו – המשנה למנכ"ל משרד הפנים, אידית ברי, יזמית חרדית, אודליה פרוש, מנהל מרכז תעסוקה וחדשנות, איציק קרומבי, מתכננת מחוז ירושלים, שירה תלמי ונוספים.

אדית בר המשנה למנכל משרד הפנים אמרה בתחילת הוועדה כי: "בעולם השירות הציבורי המרכיב המשמעותי הוא לא רק התשתית. הכוח האנושי הוא קומה מעל והיא הקומה החשובה. תמשיכו לחזק את ההון האנושי סביבכם".

נטלי נקש

אודליה פרוש, יזמית חרדית, בעלת חברת הייעוץ GOUP בעולם החרדי הוסיפה לדבריה: "כדי להצליח היום בעולם התעסוקה צריך להראות שאתה רוצה. צריך כל הזמן לסמן את הדבר הבא".

איציק קרומבי, מנהל מרכז תעסוקה וחדשנות אמרה על העיר כי, "בית שמש היא המעבדה של מדינת ישראל. הדינאמיקה שיש כאן משפיעה על תהלכים אחרים. הדבר המרכזי שגרום לאנשים להצליח או להכשל זה התמדה והנחישות".

עוד התקיים פאנל דיור בהנחיית מהנדסת העיר בית שמש ענבר וייס ובהשתתפות אמנון מרחב מנכ"ל איגוד הקבלנים, שירה תלמי מתכננת מחוז ירושלים ואוראל יפרח סמנכ"ל החברה 'דירה להשכיר'

שירה תלמי מתכננת מחוז ירושלים הסבירה: "אני מנסה לקבוע ש-50 אחוז מהתכנון יהיו לצעירים. צריך לשמוע את הצעירים יותר. צריך שיהיו נציגי דור הצעיר בפורומים התכנוניים. אני יודעת שיש חשש מבנייה במגדלים. אבל אנחנו מנסים להתחשב בהרגלים שהיו בעבר".

אמנון מרחב מנכ"ל התאחדות הקבלנים בישראל: "אני נותן ציון נכשל לממשלות בטיפול בדיור. כל אחד קורא לתוכניות בשם יצירתי אחר. בפועל אין שינוי. כל אחד מכנה את זה בשם אחר. הכשלון הגדול יותר הוא דיור להשכרה ארוכת טווח. הקבלנים מאד מעוניינים בדיור להשכרה ולצערי הממשלה לא בכוון. הממשלה הנוכחית אמרה שהיא ממשלת שינוי. זו לא אמירה פוליטית. השינוי הוא עליית מחיר הדירות מ-10 אחוז ל-20 אחוז. אני בעד בנייה למגדלים. כך יהיו יותר שטחים ירוקים לטובת הציבור".

אוראל יפרח סמנכ"ל חברת 'דירה להשכיר': "כאן בעיר בית שמש עד לפני שנתיים וקצת אף אחד לא היה אכפת לו שיהיו בבית שמש דירות להשכרה. כאן הגיעה ראש העיר בלוך ודרשה דירות להשכרה. כרגע יש בבית שמש מאות ויהיו גם אלפים כי ראש העיר דורשת".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן