אישום: תושב העיר איים ברצח על שר האוצר

השבוע הוגש כתב אישום נגד תושב העיר בן 18, לאחר שאיים ברצח על שר האוצר, אביגדור ליברמן | האיומים כללו הודעות ששלח בהם נכתב, "אני ארצח אותך או את המשפחה שלך"
בן הרוש

איים ברצח ונעצר: כתב אישום הוגש השבוע נגד תושב בית שמש, בן 18 שאיים ברצח על שר האוצר. משטרת ישראל השלימה את החקירה לאיומים ברצח ברשת החברתית והשבוע הוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט על ידי יחידת התביעות המשטרתית במחוז ירושלים.

חקירת המשטרה שנפתחה לפני מספר ימים והתנהלה בתחנת בית שמש של מחוז ירושלים, הובילה למעצרו של תושב בית שמש בן 18 החשוד במעשה והעברתו לחקירה במשטרה.  שעות ספורות טרם מעצרו, התקבלה תלונה במשטרה אודות איומים ברשת החברתית כלפי שר האוצר אביגדור ליברמן ובני משפחתו. האיומים כללו הודעות ששלח בהם נכתב: "אני מת לרצוח אותך עם אני רק יראה אותך תתכונן עם סכין או עם גרזן?", "אני ירצח אותך או את המשפחה שלך".

חשמל

מיד עם קבלת התלונה פתחה המשטרה בחקירה והחשוד במעשה אותר ונעצר. בחקירה שהתנהלה בתחנת בית שמש עלה כי הרקע למעשה הוא תפקידו של נבחר הציבור. עם סיום החקירה וגיבוש תשתית ראייתית נגד החשוד,  היום הוגש נגדו ע"י יחידת התביעות המשטרתית במחוז ירושלים כתב אישום בבית המשפט.

תמונה: הודעת הווטסאפ שנשלחה לשר האוצר | צילום: רץ ברשת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן