קופה נוספת: כללית סמייל פתחו מרפאה נוספת בעיר

כללית סמייל פתחה מרפאה נוספת בשכונה החרדית, בעקבות הביקוש שנרשם בקרב תושבי השכונה | מנכ"ל ש.ל.ה רו"ח אילן שמש: "אנו קשובים לצרכי הלקוחות, כשאחת המטרות שלנו היא להנגיש את שירותי כללית סמייל באזורי הביקוש כפי שעשינו בבית שמש"
רימון

השבוע (יום שלישי, 16 ביוני 2022) רשת כללית סמייל, מבית כללית שירותי בריאות, פתחו מרפאה שלישית בבית שמש, בשכונה החרדית רמת בית שמש, רחוב הנביא עמוס 1. המרפאה החדשה מרווחת וחדשנית ומציעה טיפולי שיניים מתקדמים עם מיטב המומחים והציוד המתקדם תחת רישוי ופיקוח משרד הבריאות ואחריות של כללית שירותי בריאות. כמו בכל הסניפים האחרים, ייהנו הלקוחות מטיפולי שיניים עבור מבוגרים מעל גיל 75 ועבור ילדים בעלות סמלית, או בהשתתפות עצמית נמוכה במסגרת חוק בריאות ממלכתי, מהנחות בלעדיות למבוטחי כללית פלטינום, מיחס אישי, מבחירת הצוות הרפואי וטיפולים איכותיים ובטוחים. מרפאת כללית סמייל בבית שמש מציעה את כל מגוון טיפולי שיניים לרבות טיפולים אסתטיים מגוונים ופתרונות ייחודיים.

מנכ"ל ש.ל.ה רו"ח אילן שמש: "אנו קשובים לצרכי הלקוחות, כשאחת המטרות שלנו היא להנגיש את שירותי כללית סמייל באזורי ביקוש כפי שעשינו בבית שמש. רשת כללית סמייל תמשיך במגמת ההתרחבות והנגשת השירותים שלה באזורים נוספים בארץ".

חשמל

ד"ר חגי סלוצקי, רופא ראשי של רשת כללית סמייל: "מדיווחי השטח ומהנתונים יכולנו לראות את הביקוש הגובר לשירות רפואי מקצועי אותו התושבים היקרים יוכלו מעתה לקבל בעיר מגוריהם. כללית סמייל שמה לה למטרה לעמוד בסטנדרטים של שרותי בריאות כללית ומתוך כך כל הצוותים הרפואיים שלנו מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול מקצועי, אמינות ובקרה רפואית, ונדרשים להתעדכן בפיתוחים, במחקרים, ובחידושים בתחום בו הם עוסקים. אנו מתחייבים לשירות אדיב ומקצועי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ועם אחריות של הגוף הרפואי המוביל בארץ".

תמונה: פתיחת הסניף החדש בעיר | צילום: דבורה קלצ'יקן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן