צור הדסה: תכנית היציאה לעצמאות יוצאת לדרך

לאחרונה התקיימה ישיבה במשרד הפנים, בה נכחו נציגים מטעם מועצת מטה יהודה, נציג ממשרד הקבינט ונוספים | בפגישה דיברו על כניסתה של תכנית יציאה מהמועצה האזורית והפיכתה של צור הדסה לעצמאית
בן הרוש

רגע היסטורי לצור הדסה: בתאריך 13.6 התקיימה ישיבה במשרד הפנים בה נכחו נציגים ממשרד הפנים, נציגים מהמועצה, המפרק, רו״ח חיצוני ונציגים מהוועד: אנוכי, דלית רוסו, יאיר קמייסקי ושחר מור. כן נכח נציג ממשרד הקבינט שנשכר על ידי הוועד.

בפגישה זו, משרד הפנים הביע את רצונו לסיים את ההליך מהר ממש בבחינת, ״כאן ועכשיו״. לעומתם, תושבי צור הדסה רוצים יציאה לאט ובטוח.

חזן

בסופה של הפגישה, קיבל משרד הפנים את דרישתם של הוועד כי ראשית לכל הידברות כלשהי, על המועצה להעביר אלינו את כל הנתונים המפורטים על כל סעיפי התקציב. חברת הוועד שנכחה במפגש שיתפה, "אשתף כי עדיין, הייתי ונותרתי מודאגת מניהול ההליך".

סיכומן של ההחלטות: המועצה תעביר למפרק את התקציב והמפרק יעביר את כל הנתונים לצור הדסה, משרד הפנים יערוך ליישוב מודל של מבנה ארגוני ( בגדר המלצה בלבד), תוכנית עבודה ולו״ז, משרד הפנים ביקש להיות בקשר ישיר עם נציג אחד מהיישוב. אני עצמי לא קיבלתי דרישה זאת ובכל מקרה הודעתי שאותו נציג ייבחר בפרוטוקול מסודר על ידי כל חברי הוועד, פגישה נוספת תיערך עוד שלושה שבועות – חודש.

כמובן שגם פגישה זו הוקלטה על ידי וכל תושב שיבקש להאזין לה יקבל ממני את קובץ השמע.

תמונה: היישוב צור הדסה | צילום: מתוך ויקיפדיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן