מרגש: חניכי גרעין יונתן תרמו לזכרו של דניאל גולב

לאחרונה כ-10 חניכי גרעין יונתן, ביצעו התרמה לעילוי נשמתו של דניאל גולב ז"ל, תושב העיר שנרצח בפיגוע באריאל לכבוד חג השבועות | על הפרק: גיוס כספים, קניית מוצרים וחלוקה למשפחות נזקקות בעיר
עידן מערכות

עשייה מכל הלב: לקראת חג השבועות, החליטו בגרעין יונתן, לצאת לחלוקת מזון למשפחות נזקקות לעילוי נשמת דניאל גולב ז"ל, שנרצח בפיגוע באריאל. כ-10 חניכים יצאו לגייס כסף על מנת לקנות את המצרכים ולחלק אותם למשפחות נזקקות. לאחר מכן הם יצאו לחלק את המארזים שהיו מלאים בכל טוב וזה נתן להם ולמקבלי המצרכים סיפוק ותחושה טובה.

התגובות והפירגון שהגיעו מצד האנשים חיממו להם את הלב, "אתם כל כך אלופים", אמרו להם. "באמת, מכל הלב. כיף לנו שזיכנו בנוער איכותי שתורם ומעורב בעשייה בעיר". משפחה אחרת הוסיפה, "תודה לכם על המצרכים בכל חג ולא רק בחגים. זה לא מובן מאליו". משפחה נוספת אמרה בהתרגשות, "אתם לא מבינים כמה אושר ושמחה קיבלנו, עשיתם לנו את החג".

בן הרוש

גרעיני יונתן הינם גרעיני מנהיגות הפועלים בשכונות פריפריה גיאוגרפית וחברתית. הפעילות בגרעין מתקיימת פעמיים בשבוע ופונה לנוער כיתות ח-ט בנים ובנות. החבר׳ה כל שבוע מתנדבים ומחלקים מוצרי מזון למשפחות בשכונה, מקבלים תכנים בנושא זהות ומנהיגות, ומחוברים לערכי תנועת בנ״ע. גרעין יונתן בית שמש מונה כ-10 חניכים שמגיעים מידי שבוע לפעילות והתנדבות של חלוקת מוצרי מזון למשפחות בשכונה ולעשות דברים משמעותיים בעיר.

תמונה: החניכים בזמן רכישת המצרכים בסופר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן