![בן הרוש](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/חדש-בן-הרוש.jpg?pas=354302222407270921)
רני ביתו של מאור חזן, תושב העיר התגייסה השבוע לשירותה הצבאי. לכלוכית שמעה שבני המשפחה ליוו אותה ללשכת הגיוס ונפרדו ממנה בהתרגשות גדולה. אני מאחלת לביתך רני המון בהצלחה, גיוס קליל ובטוח. ושנזכה לראות אותה עושה חיל ובגדול.
דף הבית » גיוס קל ובטוח
רני ביתו של מאור חזן, תושב העיר התגייסה השבוע לשירותה הצבאי. לכלוכית שמעה שבני המשפחה ליוו אותה ללשכת הגיוס ונפרדו ממנה בהתרגשות גדולה. אני מאחלת לביתך רני המון בהצלחה, גיוס קליל ובטוח. ושנזכה לראות אותה עושה חיל ובגדול.