בית הספר לג'ודו: זכו ב-17 גבעי זהב

ג'ודואים מבית הספר לג'ודו בעיר השתתפו באליפות ירושלים הפתוחה שהתקיימה לאחרונה, וזכו ב-17 גביעי זהב ו-16 מדליות כסף | האליפות התקיימה זו השנה ה-26 לזכרו של סגן אריאל עובדיה ז"ל שנהרג במלחמת לבנון השנייה
בן הרוש

אליפות: אליפות ירושלים הפתוחה שהתקיימה בחג שבועות באולם הפיס בפסגת זאב זו השנה ה-26 לזכרו של סגן אריאל עובדיה ז"ל שנהרג במלחמת לבנון השנייה. עובדיה ז"ל היה תלמידו של מיכאל בן לולו. השתתפו כ-400 ג'ודאים מכל רחבי הארץ מגיל גן ועד בוגרים.

מדובר בתחרות עם מסורת יפה, עם מסר חינוכי והנחלת מורשתו של אריאל שהיה אדם וספורטאי למופת. בתחרות השתתפו כ-20 קבוצות ג'ודו מכל הארץ, התחרות התעלתה ברגעים רבים לרמה גבוהה גם בקטגוריית הילדים וגם בבוגרים, אין ספק שג'ודאי בית הספר לגודו הצמרת בית שמש ממתנ"ס פסגות ה-7 וממתנ"ס גוונים הביאו כבוד לבית שמש.

עידן מערכות

17 ג'ודאים זכו במקומות הראשונים ובגביעי הזהב  ועוד 16 במדליית כסף ועוד 9 מדליות ארד. אין ספק שהישגים אלה מעמידים את ג'ודו הצמרת בית שמש במקום טוב מאוד למעלה בין הקבוצות הטובות בירושלים, כל זאת בזכות התמיכה הבלתי מסויגת של מנכ"ל רשת המתנ"סים מימון בן חמו, מ"מ ראשת העירייה, מר משה שטרית ומנהלי המתנ"סים :בפסגות השבע, הגב' דניאלה ביטון ובגוונים רמת בית שמש הגב' יהודית לורבויים. הייתה גם תמיכה חשובה מאוד של ההורים המלווים את ילדיהם לכל תחרות ודוחפים אותם קדימה. לבסוף שאפו גדול למאמנים מיכאל ומאור בן לולו שמצליחים לייצר שנים רבות אלופי ג'ודו בבית שמש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן