הגאווה שלנו אורי אמסלם-כהן, תושב העיר שנמצא כעת בלב עזה, הצטלם עם דגל ישראל בחוף עזה לטובת הימים בהם נוכל לשמוח בחוף שלהם מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:49 pm
שומרים עלינו איל, מילואימניק תושב העיר, שמוצב בימים אלו בגבלות לבנון וביתו, לוחמת בפלוגת חילוץ והצלה של פיקוד העורף שומרים עלינו בגזרות השונות מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:49 pm
שכנים לגזרה ולדירה יוסי דהן ואיתי שוה, תושבי בית שמש – לא הכירו לפני המלחמה. לאחרונה הם נפגשו לראשונה בגבול לבנון מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:48 pm
אלוף! דנאל ממן האלוף, נגד הלוגיסטיקה שבסיירת הנחל, נכנס לעזה במיוחד כדי להביא ציוד ותחמושת ללוחמים שלו מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:47 pm
מכל הלב תלמידי ברנקו וויס יצאו לאחרונה עם חבילות שי לכוחות הביטחון בעיר מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:46 pm
עושה חסד ניר יצחק לוזון, הבעלים של בית הכנסת ובית המדרש "מקבציאל" וחבריו נסעו לקיבוץ בארי כדי לפנק את הלוחמים בארוחות מפנקות מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:46 pm
מפנקים את הלוחמים לכלוכית שמעה שתושבי העיר שבתמונה, נסעו לצומת "גילת" כדי לפנק את הלוחמים בתרומה נדיבה מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:45 pm
הכל מגיע מהמשפחה שי כהן ובנו דוד, וישראל איצקוביץ' ובנו מתניה – משרתים בימים אלו ושומרים על עם ישראל בגזרות השונות מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:45 pm
דאגים לחקלאים דני כהן, תושב העיר האלוף, יצא לאחרונה לקטיף מטעם עבודתו בקק"ל יחד עם מחנה נוער "נס הרים" לסייע לחקלאיים בעוטף מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:44 pm
מקור האור והשמחה דקי חדד ז"ל הידוע כ"דקי בום" נפטר לפני כחודש בפתאומיות מאירוע לבבי | דקי היה תקליטן אהוב, מנחה אירועים בעיר ושיחק בתפקיד הראשי בהצגה המצליחה "ילדי המעברה" והגשים את החלום הגדול שלו | במלוא חודש לזכרו, ליקטנו מילים שאמרו חבריו ומשפחתו לזכרו מירב בן יאיר נובמבר 15, 2023 2:37 pm