![בן הרוש](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/חדש-בן-הרוש.jpg?pas=12896412112407270508)
לא אותרו לכודים או פצועים: שריפה פרצה במעון רוגלית המשמש לאוכלוסייה בוגרת עם צרכים מיוחדים. לוחמי אש ומתנדבים מתחנה אזורית בית שמש, פעלו על מנת לכבות את השריפה במעון ביישוב 'נווה מיכאל', שפרצה באחד המבנים בתוך מקלט המשמש קולנוע.
רס״ר נתן נפתלי, מפקד תחנת האלה והצוות הראשון שהגיע לאירוע אמר, "מדובר בשריפה שפרצה בתוך מקלט במתחם של מעון רוגלית, עם הגעתנו למקום זיהנו כי מדובר בשריפה פעילה בתוך המבנה והחלנו בפעולות כיבוי, סריקה אחר לכודים ופעולות שחרור חום ועשן".
![חשמל](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חשמל-2.jpg?pas=18476386672407270508)
לא אותרו לכודים או פצועים באירוע אך נזק נגרם למבנה. חוקר דליקות זומן למקום לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה.
בכבאות מזכירים שגלאי עשן מצילים חיים. בזמן השריפה התראת גלאי העשן העירה את תשומת הלב של החוסים במעון והזעיקו את כוחות הכיבוי, תגובה מהירה ומקצועיות של לוחמי האש מנעו אסון גדול.
תמונה: מעון רוגלית על באש. בנס אף אחד לא נפגע | צילום: כבאות והצלה