רמה גבוהה: שני שחקנים מהפועל ירושלים חתמו בעירוני בית שמש

קבוצת הבוגרים המקומית, קיבלה השבוע חיזוק של שני שחקנים, נעם מזרחי וגל אמסלם שעברו לשחק במגרש הביתי של הקבוצה | מאמן הקבוצה אמר, "כשאני מסתכל על מבנה השחקנים בקבוצה, אני רואה שחקנים מצוינים עם יכולות ברמה גבוהה ומאמין שמעתה נעלה על הגל"
עידן מערכות

על דרך המלך: השבוע נודע למערכת "שוס הדרך" כי שני שחקני רכש, נעם מזרחי וגל אמסלם שגדלו בהפועל ירושלים, חתמו השבוע בעירוני בית שמש. מדובר במהלך שעשוי לחזק את הקבוצה להעלות אותה לליגה ב'.

כעת עירוני בית שמש ממוקמת במקום הרביעי בליגה, יחד איתה נמצאת בטבלה קבוצת עוצמה באר שבע.

חזן

מאמן הקבוצה, אופיר עזו אמר בהתרגשות: "קיבלתי אישור להחתים שני שחקני רכש חשובים, שכבר במשחק שהתקיים בשישי האחרון נגד אשקלון הם יכנסו למגרש תחת הקבוצה המקומית. כשאני מסתכל על מבנה השחקנים בקבוצה, אני רואה שחקנים מצוינים עם יכולות ברמה גבוהה ומאמין שמעתה נעלה על הגל".

השחקנים החדשים התחילו לשחק. מאמן הקבוצה: "אני רואה שחקנים מצוינים עם יכולות"

אבי קדוש, גזבר עמותת עירוני בית שמש אמר השבוע, "הבאנו שחקי רכש במטרה לעלות ליגה. יש לנו סיכוי לקחת אליפות וזה הזמן".

סגן ומ"מ ראשת העירייה, משה שטרית הוסיף על המהלך: "שמח מאוד לראות איך הקבוצה העירונית שלנו משתפרת ממשחק למשחק, אנחנו בעיצומה של העונה וזה זמן מצוין לומר תודה גדולה להנהלה בראשותו של רפי טוביאנה ולמאמן אופיר עזו. עיריית בית שמש עושה את המקסימום על מנת להעמיד את התנאים הטובים ביותר לשחקנים שלנו. כממונה ספורט לשעבר הובלתי תהליך בו הקבוצות הייצוגיות של העיר זוכות לתמיכה חסרת תקדים ועזרה רבה. אני קורא לתושבים שלנו לבוא ולעודד את הקבוצה ולא לשכוח בשבוע הבא את משחק הצמרת מול אשדוד. יאללה בית שמש".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן