קרעו אותם: נערים ג' ניצחו את עירוני מודיעין

אחרי שהמשחק בין הקבוצה המקומית נערים ג' לעירוני מודיעין נדחה, שבוע שעבר הוא התקיים באצטדיון העירוני בבית שמש | המשחק היה מותח והסתיים עם תוצאה 0:1
רימון

שומרים על המקום הראשון בטבלה: לאחרונה התקיים משחק בין הקבוצה המקומית, נערים ג' לעירוני מודיעין באצטדיון המקומי בעיר. התוצאה הסתיימה ב-0:1 לטובת עירוני בית שמש.

"המשחק היה מעניין מאוד", סיפר לנו השבוע מאמן הקבוצה, נדב דנזן. "הוא היה מאתגר ובקצב טוב של שתי הקבוצות. לא הייתה כמעט מנוחה שם, במחצית הראשונה שחקני הקבוצה המקומית הבקיעו גול ראשון והובילו לתוצאה של 1:0. על השער המופלא היה אחראי ליאור דלל הבלם של הקבוצה. כל הכבוד".

בן הרוש

המשך המשחק בין שתי הקבוצות היה מותח מאוד. שחקני הקבוצה המקומית היו טובים, מלאי אופי והתעלו על עצמם במשחק מהרגע שהם עלו למגרש. ניכר שהשחקנים המקומיים התכוננו הן מבחינה גופנית ומנטלית ונכנסו למשחק חדורי מטרה. "רבע שעה מתחילת המשחק הבקיעו גול ראשון", חיזק דנזן, "כך הובלנו לניצחון. עירוני מודיעין היא קבוצה מצוינת ומבחינתו מדובר בניצחון חשוב".

כעת קבוצת נערים ג' נמצאת במקום הראשון בטבלה מזה כמה שבועות. "להיות במקום הראשון מטיל קצת לחץ על הקבוצה. יש קבוצות שמגיעות לשחק מול קבוצה שנמצאת במקום הראשון והן מתאמנות חזק ומגיעות עם אנרגיה גבוהה. זה מאתגר", הסביר דנזן.
 "זה סטטוס שנצטרך להתרגל אליו ולאמן את השחקנים להיות מוכנים למשחקים כאלה. אנחנו מאמינים שצריך לאזן את העניין המנטלי יחד עם המצב הפיזי ולהתייחס לכל משחק ומשחק וכך לתכנן את כל העונה".

ערב הגיבוש שהתקיים השבוע

השבוע הקבוצה יצאה לחופש, אך בשבוע הבא הם חוזרים לשחק בכל הכוח. עד אז הם קיימו ערב גיבוש אצל אחד השחקנים, ונהנו מעל האש, מצגת מפוארת מצד אחד ההורים ונהנו מהביחד.

תמונה: נערים ג', כובשים את המגרש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן