עבירות מין במשפחה

שני נערים אחד מהם תושב מטה יהודה, חשודים שביצעו עבירות מין חמורות ומעשים מגונים בקטינות, כשאחת מהן בת משפחה | המטרה עצרה את שניהם, ובימים אלו חוקרת אותם. השבוע מעצרם הוארך
חשמל

שני חשודים, אחד מהם תושב מטה יהודה נעצרו השבוע על ידי המשטרה לאחר שהתגלה כי על פי החשד הם ביצעו עבירות מין חמורות בילדות. החקירה החלה בתחנת מטה יהודה בעקבות דיווח מצד גורמי רווחה ותלונה שהוגשה בשבוע החולף כנגד חשוד תושב אזור בית שמש, בחשד שביצע בשנים האחרונות עבירות מין מתמשכות ומעשים מגונים כלפי ילדות שהן בנות משפחתו.

במסגרת החקירה המתנהלת במחוז ירושלים, נאספו עדויות שתיארו על פי החשד מסכת מתמשכת של עבירות מין קשות במשפחה. בימים האחרונים החשוד (19) נעצר לחקירה בתחנת מטה יהודה.

בן הרוש

"במסגרת החקירה עלה החשד למעורבותו של חבר שלו – חשוד נוסף שאינו בן משפחה, בחשד שביצע אף הוא עבירות מין בילדה (שהיא בת משפחה של החשוד הראשון שנעצר). בעקבות כך פעלו שוטרי תחנת מטה יהודה ושוטרי תחנת בית שמש לאיתורו והוצא נגדו צו מעצר"

במסגרת החקירה עלה החשד למעורבותו של חבר שלו – חשוד נוסף שאינו בן משפחה, בחשד שביצע אף הוא עבירות מין בילדה (שהיא בת משפחה של החשוד הראשון שנעצר). בעקבות כך פעלו שוטרי תחנת מטה יהודה ושוטרי תחנת בית שמש לאיתורו והוצא נגדו צו מעצר. בסופ"ש האחרון, נעצר גם החשוד השני (18, חיפה). שני החשודים נעצרו לחקירה בחשד למעשים מגונים בקטינות, בעילת קטינה שגילה מתחת ל-14 שנים ומעשה מגונה. בתום חקירתם נכלאו.

מעצרם של שני החשודים הוארך לבקשת המשטרה בבימ"ש לטובת המשך פעולות החקירה בעניינם. חקירת המשטרה נמשכת.

תמונת אילוסטרציה

לא המקרה האחרון

בשנה האחרונה התרחשו תקיפות ועבירות מין נוספות כלפי קטינות באזור בית שמש והסביבה. רק לפני כחודש גבר בן 36 נעצר בחשד בביצוע עבירות מין ברשת כלפי קטינות. על פי החשד, אותו חשוד יצר קשר עם כמה קטינות ברשת, בגילאים 13-17 דרך קבוצות באפליקציית ווטסאפ, וניהל עימן שיח מיני. לאחר שהקטינות שוחחו עימו, איים עליהן כי יפיץ תמונות אינטימיות שלהן ברבים. שוטרי יחידת להב 443 עצרו אותו והוא הועבר לחקירה. לבקשת המשטרה, מעצרו הוארך בבית משפט השלום בראשון לציון

בסיום חקירתו הוא נכלא, ולבקשת המשטרה הוארך מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון, עד יום ראשון הבא. מטעם היחידה נמסר כי "אנו קוראים לכל מי שנפגע או היה עד לפגיעה של קטינים ברשת, לפנות בכל שעה ביממה למוקד 105".

חודשיים לפני כן, נתפס חשוד בשנות ה-70 לחייו בביצוע עבירות מין בנער בן 15 עם צרכים מיוחדים. משטרת ישראל עצרה אותו בחשד שניצל את מצבו של הנער עם צרכים מיוחדים. מהחקירה במשטרה עלה כי החשוד פגש בקורבן במסעדה בעיר, וביצע בו מעשים מגונים במקום. בשלב מסוים, הקורבן הצטרף לחשוד והשניים יצאו לרחוב, שם ביצע החשוד בקטין, עבירת מין נוספת. עוד עלה בחקירה, כי החשוד פגש את הקורבן בהזדמנות נוספת ועל פי החשד ביצע בו מעשים מגונים גם במקרה זה.

לאחרונה החקירה במשטרה הושלמה, גובשה נגדו תשתית ראייתית לעבירות מין בנסיבות מחמירות כשהקורבן עם צרכים מיוחדים, מעצרו הוארך שוב בבית המשפט והוגשה נגדו הצהרת תובע. צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

חצי שנה לפני כן, בן 26 ביצע מעשים מגונים בקטינה במעלית בבניין מגורים. כך לפי כתב האישום שהוגש נגדו בגין מעשיו. האירוע החל כשבמשטרה התקבל דיווח על חשוד שביצע מעשים מגונים כלפי קטינה בבניין מגורים בעיר בית שמש. מדיווח זה עלה כי החשוד עקב אחרי הקורבן ובעת שנפתחה דלת המעלית, מנע החשוד את סגירתה, וביצע מעשים מגונים בקטינה, תוך שחסם את פיה בידו כאשר החלה זועקת "הצילו" לעזרה. שכנתה ששמעה את זעקותיה, ניגשה לבדוק את פשר העניין ובשלב זה ברח החשוד ואילו השכנה הזעיקה במהרה את שוטרי תחנת בית שמש למקום. השוטרים החלו בביצוע מגוון פעולות חקירתיות בכדי לאתר את זהותו של החשוד ולהתחקות אחריו. כעבור שעות ספורות, אותר ונעצר החשוד על ידי בלשי התחנה המקומית, בסמוך לביתו והוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה.

מחקירת המקרה עלה כי, באותו הבוקר הסתובב החשוד ברכבו ובין בתי העסק בשכונה שבעיר. בשלב מסוים, הבחין החשוד בקורבן הולכת לבדה כששקיות מרכול בידיה והחל לעקוב אחריה עד לבניין מגוריה. כשנכנסה לתוך המעלית, ביצע בה מעשים מגונים. בעת שהחלה לזעוק לעזרה, חסם בידו את פיה. במסגרת החקירה, עלה קשר למקרה דומה נוסף שארע כשבועיים קודם לכן בעיר בית שמש. גם במקרה זה, עקב אחרי קטינה וביצע בה מעשים מגונים במעלית בניין מגורים. לבקשת המשטרה, האריך בית המשפט את מעצרו בכדי למצות את פעולות החקירה הנדרשות בעניינו. לאחר שמלאכת החקירה הושלמה בימים האחרונים, צפויה היום הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בבימ"ש.

"רק לפני כחודש גבר בן 36 נעצר בחשד בביצוע עבירות מין ברשת כלפי קטינות. על פי החשד, אותו חשוד יצר קשר עם כמה קטינות ברשת, בגילאים 13-17 דרך קבוצות באפליקציית ווטסאפ, וניהל עימן שיח מיני. לאחר שהקטינות שוחחו עימו, איים עליהן כי יפיץ תמונות אינטימיות שלהן ברבים"

אם לא דיי במעשים הקשים הללו, לפני כשנה נעצרו שני נערים מבית שמש בחשד כי אנסו במשך שנה וחצי פעוטה בת שנתיים. הנערים, קטינים בני 17, חשודים בביצוע שורת עבירות מין חמורות בפעוטה באתר בנייה בעיר. אחד מהנערים הוא דוד של הנפגעת, והוא זה שהתלונן במשטרה על המעשים. קצין בתחנת בית שמש: "לא נחשפתי למקרה חסר אנושיות כזה"

שני הנערים כאמור מבית שמש, חשודים כי ביצעו את המעשים באתר בנייה בעיר במשך שנה וחצי ובכמה מועדים שונים. המקרים הקשים נחשפים כאשר אחד החשודים, דוד של הקורבן, הגיע לתחנת המשטרה בבית שמש וחשף בפני השוטרים בתחנה את המעשים. מחקירתו עלה כי חשוד אחד, בן גילו, שעמו יש לו היכרות מוקדמת, דרש ממנו להביא את אחייניתו למקום מבודד, אתר בנייה בעיר. שם, על פי החשד בוצעו בה עבירות מין חמורות, בהן אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום בחסרת ישע והתעללות בחסרת ישע. רק אחרי שהתחילה לבכות השיב אותה המתלונן אל המסגרת החינוכית שבה שהתה במהלך היום.

"חודשיים לפני כן, נתפס חשוד בשנות ה-70 לחייו בביצוע עבירות מין בנער בן 15 עם צרכים מיוחדים. משטרת ישראל עצרה אותו בחשד שניצל את מצבו של הנער עם צרכים מיוחדים. מהחקירה במשטרה עלה כי החשוד פגש בקורבן במסעדה בעיר, וביצע בו מעשים מגונים במקום"

בעקבות עדותו של הקטין הוא הפך בעצמו ממתלונן לחשוד וכבר בתוך זמן קצר נעצר גם החשוד השני. למחרת הובאו השניים בפני בית המשפט, שהורה על הארכת מעצרו של אחד החשודים, החשוד המרכזי. החשוד שהתלונן במשטרה, דוד של הפעוטה, נשלח למעצר בית שהוארך אף הוא.

קצין אגף חקירות ומודיעין בתחנת בית שמש של מחוז ירושלים, רב פקד אביעד בלמס, סיפר כי "מדובר בפרשייה חמורה ומזעזעת על כל המשתמע מכך. במשך כל שנותיי כחוקר וקצין חקירות במשטרה, לא נחשפתי למקרה חסר אנושיות ורחמים כפי שהתברר לנו בחקירה זו שהתנהלה ברגישות רבה על ידי חוקרי תחנת בית שמש בימים האחרונים. מיד עם חשיפת המעשים החמורים והבלתי נתפסים על הדעת שבוצעו נגד פעוטה בגיל כה קטן ובזמן ממושך, פתחנו בחקירה ועצרנו שני החשודים שאחד מהם הוא קרוב משפחתה. בחקירה הבנו שמדובר במעשים שבוצעו מספר פעמים בזמן ממושך, ובוצעו מגוון פעולות חקירה שביססו את התשתית הראייתית נגדם, לכדי כתב אישום שצפוי בימים הקרובים מטעם הפרקליטות".

"חצי שנה לפני כן, בן 26 ביצע מעשים מגונים בקטינה במעלית בבניין מגורים. כך לפי כתב האישום שהוגש נגדו בגין מעשיו. האירוע החל כשבמשטרה התקבל דיווח על חשוד שביצע מעשים מגונים כלפי קטינה בבניין מגורים בעיר בית שמש"

אל המקרים הקשים הללו מצטרפים מקרים רבים אחרים, הנושאים בחובם קורבנות ונפגעות רבות המתמודדות היום עם מצבים נפשיים כאלה ואחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

יש משתלה חדשה במחסיה

טקס להשקת המשתלה השיקומית "דרך הגן" התקיים השבוע במושב מחסיה

ניחום ממלכתי

נשיא המדינה, יצחק בוז'י הרצוג הגיע השבוע לניחום אבלים בבית משפחת צימבליסט, היושבת שבעה על בנה אליהו משה הי"ד שנפל במלחמה. לכלוכית מאוד התרגשה מהמעמ

תפילה למען החטופים

רחל סיסו המדהימה, תושבת העיר נסעה השבוע במיוחד לכותל על מנת להתפלל לחזרתם ולבריאותם של החטופים

מעמד נשיאותי

ראשת העירייה לשעבר, ד"ר עליזה בלוך ומחברת הספר "גשרים של אור" נפגשה לאחרונה עם נשיא המדינה ורעייתו

הגיע זמנה

אחרי שלוש וחצי שנים, שרי דרור ראש מינהל חינוך, נוער וקהילה הודיעה על התפטרותה. מה יהיו צעדיה הבאים? "כשלב ביניים החליטה לסייע במערכות חינוך בדרום ובעוטף" | איך העירייה השפיעה עלייה? "הייתה בית הספר של החיים שלי" | ריאיון בלעדי

טופו ברוטב טריאקי ואננס

מנת טופו עשירה בטעמים ובחלבון שמכינים בקלות על המנגל או על מחבת פסים לא תאמינו כמה היא טעימה, מלאה בסיבים תזונתיים ומתאימה למי שפחות מחבב בשר או חלב

המתכון של אושרת: לחם מנומר

לחם מעניין ואחר שעשוי מבצק חלב (דומה במרקם לבריוש) | מה שונה? שבמקום שמן שמים חמאה ואת מקומם של המים תופס החלב | בין אם טעמתם או לא, אני ממליצה להכין את הלחם בבית, זה טעים הרבה יותר

עצוב: הלוחם אליהו משה צימבליסט נפל במלחמה

סמל אליהו משה צימבליסט ז״ל (21), היה בוגר ישיבת אהבת ישראל, שירת כלוחם בגדוד 601 עוצבת עקבותך הברזל (401) נפל במוצאי שבת בקרב בדרום רצועת עזה | תושבים רבים ליוו אותו בדרכו האחרונה | גרינברג אמר: "הלב נשבר, היגון עצום ובלתי נתפס"

העירייה אישרה: תב"רים על סך 137 מיליון שקל

מועצת בעירייה, בראשות שמואל גרינברג התכנסה בשבוע שעבר לצורך אישור תב"רים | אושרו: בנייה של מאות כיתות למוסדות החינוך, הקמת שלוחת רווחה חדשה, הקמת אולמי ספורט, תכנון הקמת בית החולים, הקמת מעונות יום, הקמת טיפת חלב ועוד

עזיבה נוספת: דודו ג'מו התפטר

ראש מינהל תפעול, דודו ג׳מו, סיכם עם ראש העירייה, שמואל גרינברג ומנכ"ל העירייה אוהד שגב כי יסיים את תפקידו בקרוב | דודו ג׳מו: "אחרי 4 שנים הגיע הזמן להמשיך לאתגר הבא" | העירייה תצא בימים הקרובים במכרז לאיתור האדם המתאים לתפקידו

ציון חשוב: התקיים יום הזיכרון ליהודי אתיופיה

בשבוע שעבר התקיימו אירועי הזיכרון ליהודי אתיופיה | במסגרת האירוע קיימו הדרכות אליהם הגיעו מאות תלמידים ששמעו וטעמו את מסע הגבורה של יוצאי אתיופיה ולאחר מכן, יצאו להר הרצל לקברי הלוחמים של בני העדה

סכנת חיים: תינוק נחנק מסוכריה וניצל

תינוק כבן שנתיים, נחנק יום שבת האחרונה מסוכריה בביתו ברמת בית שמש ג' | הוריו שעלו על המקרה במהירות, הזעיקו צוותי הצלה שהגיעו למקום והצילו את חיו

שיפור בתחבורה: גרינברג נפגש עם חברת "תנופה"

ראש העירייה, שמואל גרינברג קיים מפגש עם הנהלת חברת "תנופה" המפעילה את קווי התחבורה הציבורית הבינעירוניים בעיר | בפגישה עלה: הצורך בגיוס נהגים, שיפור תשתיות, הוספת קווים לשכונות החדשות והגברת האוטובוסים בשעות העומס

יש לו סיכוי: יוחנן מאלי, מועמד לתפקיד מנכ"ל משרד הנגש

מנכ"ל העירייה הקודם, הגיש את מועמדותו לתפקיד מנכ"ל משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי. השבוע הודיעה נציבות שירות המדינה כי היא בוחנת את מועמדותו

החבר הכי טוב נחטף

מיכאל חי איפרגן (22) מבית שמש, הכיר את אלמוג מאיר ג'אן, שנחטף על ידי ארגון החמאס ב-7 לאוקטובר ושב בשבת האחרונה לישראל | השבוע בריאיון בלעדי לעיתון "שוס הדרך" הוא חושף את הרגע בו קיבל את הבשורה שחברו הטוב חזר מהשבי, "כשזה אומת, רצתי בוכה להורים שלי"

דילוג לתוכן