נערים ג': הביסו את בית"ר גדרה 2:0

שחקני קבוצת נערים ג' המקומית, עלו למשחק בית מול בית"ר גדרה ביום שלישי האחרון, ניצחו ושמרו על המקום הראשון | הפעם הם עלו עם חולצות לזכרו של אלי כהן ז"ל והקדישו את הניצחון עבור הדמות שהיוותה עבורם דוגמא ומופת
נטלי נקש

שומרים באדיקות על המקום הראשון: ביום שלישי האחרון התקיים משחק בית בין הקבוצה המקומית, נערים ג' מול בית"ר גדרה. הקבוצה המקומית ניצחה עם תוצאה של 2:0 ושמרה על מקומה בראש הטבלה. נדב דנזן מאמן הקבוצה אמר בסיום המשחק: "התחלנו את המשחק פחות טוב, עם החמצות ופספוסים של שערים חשובים. במחצית השנייה ביצעתי חילופים שהחזירו את הקבוצה למסלול הטוב שלה, והצלחנו להבקיע שני גולים אחרונים. היו הרבה מצבים שהחמצנו גולים מה שפחות מתאים לשחקנים שלנו, אני חושב שנכנסנו טיפה יהירים וזה עלה לנו ביוקר. מה שבטוח, השחקנים הצליחו להתעשת ולחזור לתלם וזה מה שעזר לקבוצה לנצח את המשחק".

לפני המשחק הקבוצה לבשה חולצות עם כיתוב של אלי כהן ז"ל וענדו סרט שחור על היד. כך הם עשו מחווה מכבדת עבור כהן ז"ל שהיה הדמות חשובה ודוגמא עבור השחקנים. טרם עלייה למשחק שתי הקבוצות עמדו ומחאו כפיים ביחד עם הקהל ועמדו לרגע זיכרון מרגש עבור כהן ז"ל.

חזן

השחקן עופרי אברהם כבש את שני השערים שהובילו לניצחון אחרי שנכנס כמחליף ושינה את כל המשחק. השחקנים הבולטים היו: ארד פרץ, אביתר לייב ויהודה ועקנין.

תמונה: שחקני קבוצת נערים ג' עם החולצות לזכרו של אלי כהן ז"ל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן