נערים א': ניצחו את נחלת יהודה 5:2

השבוע (יום שלישי) התקיים משחק מול הקבוצה המקומית, נערים א' נגד קבוצת נחלת יהודה | המשחק התחיל עם שתי הבקעות של הקבוצה היריבה, אך במחצית השנייה נערים א' הצליחו לעקוב ולסיים עם ניצחון
רימון

לא וויתרו עד לרגע האחרון: קבוצת נערים א' שיחקה השבוע מול הקבוצה נחלת יהודה ביום שלישי האחרון. תחילת המשחק לא היה כל כך מוצלח, הם נקלעו לפיגור מהיר של שני שערים מהקבוצה היריבה. אך למרות ההבקעות, השחקנים המקומיים הראו אופי ורצון מצוין לבצע חילופים לפני הירידה למחצית השנייה. אלירן, מאמן הקבוצה סיפר השבוע, "אחרי החילופים עלינו בתוצאה ל-1:2. דבר ששימח את הקבוצה מאוד. אחרי שהשחקנים חזרו למחצית השנייה, הם היו נחושים מאוד והבקיעו גול מהיר. כך בעצם הצלחנו להשוות את התוצאה והשתלטנו על המשחק. לאחר מכן הקבוצה הבקיעה עוד שלושה שערים חזקים וכך בעצם ניצחנו את המשחק בתוצאה של 5:2.

כל שחקני קבוצת נערים א' האלופים

"הילדים נתנו את הכל", חיזק מאמן הקבוצה, "הם הציגו את העבודה הקשה של האימונים על המגרש ולא וויתרו על לרגע האחרון. אני רוצה להקדיש את הניצחון עבור אלי כהן ז"ל שגידל הרבה ילדים מהקבוצה והיה דמות ומורה הדרך שלנו. אני רוצה להודות גם לנדב מימון על כל העזרה והתמיכה בשחקנים".

עידן מערכות

מבקיעי הגולים הם: השחקן שאול דנן הבקיע שלושה גולים לקראת סיום המשחק, נתנאל מרמיזאדה הבקיע גול אחד וגם אינג׳ל ג׳ייסון צבר גול אחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן