ניצחו בגדול: עירוני בית שמש הביסה את אשקלון 10:0

משחק אנרגטי התקיים בסוף השבוע האחרון מול השחקנים הבוגרים של עירוני בית שמש, לקבוצת אשקלון שנמצאת במקום האחרון בטבלה | אסף עזו הבקיע גול ראשון ואחריו, הובקעו רצף של גולים שהובילו את הקבוצה לניצחון מוחץ
רימון

לא עצרו לשנייה אחת: לאחרונה התקיים משחק בין קבוצת הבוגרים המקומית, עירוני בית שמש לקבוצת אשקלון שנמצאת במקום האחרון בטבלה. הניצחון היה של הקבוצה המקומית, עם תוצאה של 10:0.

מאמן הקבוצה, אופיר עזו סיפר: "המשחק נערך במגרש הביתי של אשקלון. שחקני עירוני התאמנו קשה לפני המשחק ולמרות הפציעות, הביסו את אשקלון. כבר בדקה הראשונה, הבקיע השחקן אסף עזו גול מפנדל. אחריו נמרוד שמש הבקיע שלושה שערים ושאר שחקני הקבוצה המשיכו להפציץ עם גולים בודדים בקצב מסחרר עד לניצחון".

חזן

המבקיעים: אלקסלסי, שער 1, יוני דרסאו ,גול 1, יוסי משה, שער 1, ברק גמברה, שער 1, בני בן עדי, הבקיע גול אחד ועמית וקנין, עם גול נוסף.

השחקן אלקסלסי. הבקיע גול אחד

המשחק התנהל עם המון מוטיבציה. השחקנים התחילו חזק בפתיחה, אסף עזו הוביל את הגול הראשון ומשם הכל נפתח. "לא עצרנו לשנייה", אמר המאמן, "האווירה הייתה מצוינת, השחקנים פרגנו אחד לשני ולדעתי זה מה שגרם להם לאש חזקה בעיניים. כל החששות שהיו לנו בהתחלה נמוגו, חשבנו שהמשחק יהיה קשה והוא היה קל, חלק עם תוצאה נהדרת. שאפו לשחקנים ולאוהדים שהשקיעו בעידוד מכל הלב".

המשחק הבא ייערך ביום שישי (מחר), בשעה 12:00 באצטדיון העירוני בבית שמש מול קבוצת בית"ר אשדוד, שמובילה את הטבלה.

טבלת הבוגרים, עירוני במקום השני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן