![חשמל](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חשמל-2.jpg?pas=20661219722407270911)
אמיר ודנית בוהדנה נסעו בשבוע שעבר ליער אשתאול, הכינו על האש ונהנו ממזג אוויר ממש טוב. לכלוכית מאוד מקנאה, המון זמן שלא הזמינו אותה לעל האש – אני אשמח בפעם הבאה להידחף לדייט. תמשיכו לחגוג!
דף הבית » מתפנקים ונהנים
אמיר ודנית בוהדנה נסעו בשבוע שעבר ליער אשתאול, הכינו על האש ונהנו ממזג אוויר ממש טוב. לכלוכית מאוד מקנאה, המון זמן שלא הזמינו אותה לעל האש – אני אשמח בפעם הבאה להידחף לדייט. תמשיכו לחגוג!