מצילים חיים: 30 כוננים נוספו למערך של צוות הצלה בעיר

עשרות חובשי רפואת חירום הצטרפו למערך הכוננים של מד"א ו"צוות הצלה"
חשמל

בטקס רב רושם שהתקיים בתחנת מד"א ירושלים, הצטרפו לאחרונה כ-50 חובשים מתנדבים למערך כונני תגובה מהירה להצלת חיים. מי שהגיעו היו מנהל המרחב אורי שחם, יו"ר 'צוות הצלה' הרב אברהם רייכמן, אחראי כוננים מרחבי איציק אסרף, אחראי מתנדבים מרחבי איציק גולדפרב, סופרוייזר מרחבי ראם נעימי, ובעלי תפקידים נוספים.

את הטקס הנחה בטוב טעם, חבר הארגון יענקי גולדהבר שפתח את הטקס בברכת ברוכים הבאים למשפחת "צוות הצלה", משפחה שמאגדת בתוכה כיום מאות מתנדבים, שהם כולם פסיפס של אנשי עשייה העוסקים לפרנסתם ולצד זאת מעניקים מרוחב ליבם את כל ימות השנה ושעות היממה להצלת חיים, במקצועיות ויחד עם ציות מוחלט לתורת ישראל ולרבני הארגון.

חשמל

ראשון הדוברים, מנהל המרחב אורי שחם שציין את שיתוף הפעולה הפורה בין הנהלת הארגון לבעלי התפקידים במד"א, בדבריו שיבח רבות את פעילות המתנדבים שפועלים ושואפים למקצועיות רפואית בלי פשרות.

הרב אברהם רייכמן תיאר בהתרגשות את רגעי הקמת ארגון 'צוות הצלה' בשנת תשס"ז, בלי משאבים כלכליים. ואודות לשת"פ עם מד"א והעמידה על עקרונות הארגון שנוסד עם הקמתו, זוכה הארגון להתפתחות מדהימה בכמות ובאיכות של מתנדבים הפזורים ברחבי הארץ ומעניקים סעד מציל חיים.

לקראת סיום הטקס המכובד, ניגשו הכוננים החדשים לקבל את תיקי הציוד החדשים, המאובזרים בציוד החייאה, קיבועים וחבישות ועוד. בעזרתם יוכלו להגיב במהירות לכל קריאת חירום בסביבתם, ולהציל חיים עד הגעת האמבולנס.

בארגון "צוות הצלה" ציינו בסיפוק רב את עיבוי מערך הכוננים בעוד 50 כוננים מקצועיים ואיכותיים שיקדשו שם שמיים במעשיהם בירושלים, בית שמש, ביתר עילית, וגבעת זאב, תוך ציות מוחלט לרב הארגון, הגאון רבי מאיר סירוטה שליט"א, שמנתב את דרכה מיום היווסדה.

תמונה: 50 הכוננים שהצטרפו | צילום: דוברות צוות הצלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן