מעריכים ומוקירים: מתנדב זק״א קיבל אות הוקרה מיוחדת

השבוע התקיים טקס מרגש לאנשי כוחות הביטחון בו קיבל מתנדב זק"א, יוסף מילר את אות המצטיין לשנת 2021 | מילר מתנדב מעל 20 שנים בעיר ועושה את עבודתו המסורה לאורך השנים התרגש והודה לכולם
רימון

הציל חיים וקיבל על כך הוקרה: בטקס מרגש שהתקיים השבוע למען אנשי כוחות הביטחון בעירייה, קיבל השבוע מתנדב מד"א, יוסף מילר, המתנדב בזק"א מעל 20 שנים בית שמש והסביבה, אותה הוקרה על תרומתו למערך המגן של העיר.

אברהם קאפ מפקד זק״א בית שמש, התרגש ואמר: ״כמה מרנין היה לעמוד לצד המתנדב היקר והמסור ולהעניק לו ביחד עם ראשת העירייה את תעודת ההוקרה. המתנדב יוסי נחשף להמון אירועים קשים וכמו מלאך יחד עם חבריו המתנדבים מצוות בית שמש, מגיע לטפל בהצלת חיים ובכבוד המת. אני מודה לראשת העירייה, לצוותי העירייה ולמפקד משטרת בית שמש על התמיכה והערכה במתנדבי הארגון, בשגרה ובחירום ועובדים בשת״פ למען כבוד המת, כולנו בתקווה ובתפילה שמתנדבי זק״א יטפלו רק באירועים משמחים".

בן הרוש

מתנדבי זק״א בית שמש פועלים בעיר בשיתוף פעולה מלא עם המשטרה וכוחות הביטחון והעירייה ונותנים מעצמם למען תושבי בית שמש בהצלת חיים ובכבוד המת לאורך השנים האחרונות, ובפרט בשנת 2021 שהמתנדבים טיפלו באירועים קשים מאוד בעיר ובסביבתה במסירות אדירה.

תמונה: המצטיין, יוסי מילר במעמד קבלת התעודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן