![חזן](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חזן-1.jpg?pas=9319934742407271013)
עובדי העירייה וקהילות ברחבי העיר, הנגישו את המקלטים לתושבי העיר. לכלוכית שמעה שהם עברו ניקיון יסודי ושיפוץ, כדי שיהיה מוכן לשעת חירום. אני חושבת שזו עשייה מאוד חשובה, בפרט שהמלחמה חזרה לסדר היום. כל הכבוד.
דף הבית » מנגישים מקלטים
עובדי העירייה וקהילות ברחבי העיר, הנגישו את המקלטים לתושבי העיר. לכלוכית שמעה שהם עברו ניקיון יסודי ושיפוץ, כדי שיהיה מוכן לשעת חירום. אני חושבת שזו עשייה מאוד חשובה, בפרט שהמלחמה חזרה לסדר היום. כל הכבוד.