ממ"ד תורני הראל: חגגו את יום ירושלים עם מעל אלף משתתפים

ביום ראשון האחרון, התקיים בבית החינוך התורני הראל אירוע לציון 55 שנים לשחרור העיר ירושלים | באירוע נכחו כ-1,300 משתתפים מקהילת בית הספר ממ"ד תורני הראל
רימון

חגיגות יום ירושלים: השבוע (יום ראשון) בית הספר ממ"ד תורני הראל ציין 55 שנים לשחרור ירושלים. מעל אלף משתתפים הגיעו ונהנו ממשחקים, מופע של ישי לפידות ועוד.

חלקו הראשון של האירוע כלל תחנות משחקים ירושלמים, חדרי בריחה נושאי פרסים, תחנות יצירה, מרחבי חברותא בשילוב כתבי חידה, חידון שלטים אינטראקטיבי,  פעילות המשחקים מתכתבת עם תכנית משחק בלמידה על פי מודל ה-sel  שמקדם בית הספר.

נטלי נקש

במדשאת בית הספר נפתח שוק ירושלמי תוסס גדוש בדוכני מכירה מלאים כל טוב, אותו הפעילו תלמידי כיתות ו' כחלק מתוכנית יזמות וסיירות שמקדם בית הספר. כל משתתף קיבל בייגל ירושלמי וטרופית ובאוויר הייתה תחושה של חוויה ירושלמית קסומה.

בחלקו השני של האירוע  – נערך מופע של הזמר ישי לפידות שחיבר את כל המשתתפים לעיר שחוברה לה יחדיו. לקראת האירוע התקיים תהליך לימודי  בכיתות שחיבר את התלמידים לעיר הנצח ירושלים.

חגיגת יום ירושלים בבית הספר ממ"ד תורני הראל

את האירוע הובילה הרכזת החברתית של בית הספר המורה נורית גולובנציץ יחד עם כל צוות מורי בית הספר וחברי המנהלה שסייעו להצלחת הפקת האירוע החינוכי לכבודה של ירושלים.

בדברים שנשא מנהל בית הספר הוא ברך את כל קהילת תורני הראל ושיבח את חברי צוות הנהלת בית הספר, הסגנית יונית גולדשטיין, רב ביה"ס ר' צבי קליין, הרכזת הפדגוגית, עינת טבריה, רכזת קהילה וחינוך מיוחד -חני גואטה, רכזת חינוך חברתי ערכי- נורית גולובנציץ ויועצות ביה"ס שרה דנינו וטליה גולדמן.

מנהל בית הספר הודה לכלל צוות המורים ותומכות הלמידה המסורים והודה לנציגות הנהגת ההורים הבית ספרית  וליו"ר וועד ההורים יואב ברוורמן וסלי עובדיה וליו"ר עמותת בית הספר ד"ר יוסי כהן.

האירוע נערך בנוכחות ראשת העירייה, ד"ר עליזה בלוך וראש מנהל חינוך הגב' שרי דרור. בלוך ברכה את המשתתפים באירוע ושיבחה את העשייה החינוכית שמוביל ביה"ס תורני הראל בעיר בית שמש.

הערב נחתם במופע זיקוקים שהאירו בצבעים את שמי העיר והעירו את לב המשתתפים לתפילה ולציפייה לגאולת ירושלים שתיבנה במהרה בימנו.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן