![חשמל](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חשמל-2.jpg?pas=9016155592407270556)
שני אסרף המלכה, חגג לאחרונה את יום הולדתה. לכלוכית לא יודעת בדיוק איך היא חגגה – אבל בטוחה שהחברים והמשפחה דאגו לפנק ולפרגן לה כמו שהיא אוהבת. אני מאחלת לך המון מזל טוב, שפע, אושר ובריאות. ושתהיה לך שנה חלומית.
דף הבית » מזל טוב לשני
שני אסרף המלכה, חגג לאחרונה את יום הולדתה. לכלוכית לא יודעת בדיוק איך היא חגגה – אבל בטוחה שהחברים והמשפחה דאגו לפנק ולפרגן לה כמו שהיא אוהבת. אני מאחלת לך המון מזל טוב, שפע, אושר ובריאות. ושתהיה לך שנה חלומית.