![רימון](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-רימון-1.jpg?pas=15310785422407270957)
רחלי אלמליח המהממת, תושבת עירנו, חגגה השבוע את יום הולדתה. לכלוכית ראתה את הברכה שקובי בעלה האלוף כתב לה והתרגשה עד דמעות. מאחלת לך שתמיד תהיי מוקפת באהבה, בעיקר מקובי ושתהיה לך שנה מדהימה.
דף הבית » מזל טוב לרחלי
רחלי אלמליח המהממת, תושבת עירנו, חגגה השבוע את יום הולדתה. לכלוכית ראתה את הברכה שקובי בעלה האלוף כתב לה והתרגשה עד דמעות. מאחלת לך שתמיד תהיי מוקפת באהבה, בעיקר מקובי ושתהיה לך שנה מדהימה.