![חשמל](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חשמל-2.jpg?pas=9979758972407271032)
מיכאל איבגי התותח, חגג לאחרונה את יום הולדתו עם משפחתו האהובה. לכלוכית שמעה שאימו, עליזה אביו לקחו אותו למסעדה בירושלים ופינקו אותו כמו שמגיע לו. איזה כיף! מאחלת לך המון מזל טוב, ורק בשמחות.
דף הבית » מזל טוב למיכאל
מיכאל איבגי התותח, חגג לאחרונה את יום הולדתו עם משפחתו האהובה. לכלוכית שמעה שאימו, עליזה אביו לקחו אותו למסעדה בירושלים ופינקו אותו כמו שמגיע לו. איזה כיף! מאחלת לך המון מזל טוב, ורק בשמחות.