מה נסגר? שחקן מטה יהודה הכה באגרופיו שחקן ב"ש

אירוע חמור התרחש לאחרונה בליגה ג' דרום – אחד משחקני קבוצת מטה יהודה, אגרף את מאיר גלברגר, שחקן ממועדון הכדורגל בבאר שבע | המשחק הופסק לאחר מהומה גדולה על המגרש
רימון

המשחק שהוביל לאלימות: ביום שישי האחרון התקיים משחק במחוז דרום בליגה ג' בין קבוצת הפועל מטה יהודה למועדון הכדורגל באר שבע. המשחק הסתיים בצורה מבישה מאוד, כאשר אחד משחקני מטה יהודה, שישב באותה העת על הספסלף הכה באגרופיו שחקן מבאר שבע. השחקן שהיה על הספסל כלל לא נרשם בטופס הקבוצה, ועל כן לא היה צריך לשבת שם בכלל. הקוון העיר לו מספר פעמים, עד למקרה.

לאחר ששחקני שתי הקבוצות התעמתו זה עם זה, השופט שלח את הקבוצות הביתה. המשחק הופסק בדקה ה-75, כאשר לוח התוצאות הראה 1:2 לזכות הפועל מטה יהודה. ברביעי הקרוב, בית הדין ייתן דעתו על האירוע, שנדמה כי אין מנוס מלהרחיק את שחקנה של מטה יהודה ולתת למועדון כדורגל באר שבע ניצחון טכני.

נטלי נקש

מנהל קבוצת מ.כ. באר שבע, חיים כהן, אמר ל-ONE: "שמונה עונות יש לי את הקבוצה ולא נתקלתי בדבר כזה. היה משחק חם וזה לא משהו שלא קיים בכדורגל, ואז משום מקום נכנס מישהו מהספסל של מטה יהודה והכה שחקן שלנו באגרופים. בגלל הדבר הזה, התפתחה קטטה. השחקן שלנו פונה לאחר המשחק לבדיקות רפואיות כי הרגיש סחרחורות. השופט לא מפוצץ את המשחק אם לא הייתה מעורבות של מישהו מבחוץ. אם הייתה קטטה הוא היה שולף אדומים ומחדש את המשחק".

במטה יהודה הודפים את הטענות הקשות, ומפנים אצבע מאשימה דווקא לשחקני באר שבע שהחלו את הקטטה. "המשחק הופסק בגלל שמספר שחקנים ממ.כ ב"ש תקפו שחקן שלנו בעודו שוכב על הרצפה ללא יכולת להגיב. הכול מצולם במצלמות האבטחה של האצטדיון. הם מחפשים להעביר את האשמה אלינו. הגיעו למגרש ניידות משטרה והציעו לנו להגיש תלונה על סמך התקיפה שלהם. אנחנו סולדים מאירועים כאלה ואין לזה מקום לא בכדורגל ולא בשום מקום אחר. נחכה בסבלנות להכרעת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל".

תמונה: שחקני מועדון כדורגל באר שבע (באדיבות המועדון)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן