![חשמל](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חשמל-2.jpg?pas=19341458052407270447)
גאווה מקומית: סמ"ל צבי הירש, מנהל רשת ומפקד מחלקת מחשוב בפקמ"ז קיבל לאחרונה תעודת הצטיינות מנשיא המדינה. זאת על אף החיים המורכבים שעבר, והאתגרים בחייו.
ראשת העירייה לשעבר, ד"ר עליזה בלוך כתבה עבורו פוסט פירגון ולאנשי החינוך שהיו איתו בדרכו להצלחה, "אני רוצה לסיים את יום העצמאות שלנו בהצדעה לאנשי החינוך. היום, מתוך 120 מצטייני הנשיא, עומד בגאווה צבי סוקניק, תלמיד שלנו שהגיע לקידום נוער לאחר מסלול חיים קשה ומורכב. בזכות השקעה אדירה וחשובה של אנשי החינוך שאפשרו לו להצליח ולמצות את הפוטנציאל שבו ולסיים תיכון בהצלחה, התגייס צבי לצבא והיום הוא מצטיין הנשיא. אני מצדיעה לכם ולכן, אנשי ונשות החינוך. תודה רינת ומוטי וכל אנשי החינוך שליוו אותו, וכמובן ברכות לצבי שבזכות התמדה והשקעה אינסופית השגת תעודת הצטיינות מרגשת כזו. גאווה!".
![חזן](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חזן-1.jpg?pas=5181636012407270447)
תמונה: סמ"ל צבי הירש סוקניק, מצטיין נשיא המדינה | צילום: דוברות בית הנשיא