ליאור אדרי תושבת העיר המהממת, חגגה יחד עם החברות הטובות את יום הולדתה. לכלוכית שמעה שהן פינקו אותה בבלונים, בעוגות ובבילוי יוצא דופן. נשמע שווה. אני גם רוצה חברות כאלו! מאחלת לך המון מזל טוב, אושר והכי חשובה היא השמחה הפנימית.
יפתחו מעונות במתנ"סים
בצעד מאוד יוצא מהכלל ראש העירייה הודיעה כי בעקבות המחסור במיקום למעונות, השנה יפתחו חלק מהמעונות במתנ"סים | תושב הרמה אמר ל"שוס הדרך": "למה אי אפשר למצוא מקום ייעודי למעונות ומקום למתנ"סים? | תושבת אחרת הוסיפה, "בתקופת עליזה נפתחו 2 מעונות ולא במתנ"סים, והפעם אנחנו מרגישים שלא דואגים לנו"
- מירב בן יאיר
- יולי 24, 2024
- 10:11 am