עדן צורפי היפיפייה שבתמונה, נצפתה לאחרונה כשהיא מטיילת להנאתה בנמל קיסריה. לכלוכית לא בדיוק יודעת עם ומה ועבור איזה מאורע – אבל נראה שהיא פשוט נהנתה. שתמיד תיהני כך, ותתעדי כמובן. אני עוקבת.
יפתחו מעונות במתנ"סים
בצעד מאוד יוצא מהכלל ראש העירייה הודיעה כי בעקבות המחסור במיקום למעונות, השנה יפתחו חלק מהמעונות במתנ"סים | תושב הרמה אמר ל"שוס הדרך": "למה אי אפשר למצוא מקום ייעודי למעונות ומקום למתנ"סים? | תושבת אחרת הוסיפה, "בתקופת עליזה נפתחו 2 מעונות ולא במתנ"סים, והפעם אנחנו מרגישים שלא דואגים לנו"
- מירב בן יאיר
- יולי 24, 2024
- 10:11 am