שירן אבוטבול החליטה לפנק את ביתה המתוקה שבתמונה, עם צמות בצבעי כחול לבן לרגל יום העצמאות. לכלוכית מאוד אהבה את הרעיון והחליטה לפרגן. תמשיכי להיות מקורית, ואיזו ילדה מהממת ומתוקה יש לך!
יפתחו מעונות במתנ"סים
בצעד מאוד יוצא מהכלל ראש העירייה הודיעה כי בעקבות המחסור במיקום למעונות, השנה יפתחו חלק מהמעונות במתנ"סים | תושב הרמה אמר ל"שוס הדרך": "למה אי אפשר למצוא מקום ייעודי למעונות ומקום למתנ"סים? | תושבת אחרת הוסיפה, "בתקופת עליזה נפתחו 2 מעונות ולא במתנ"סים, והפעם אנחנו מרגישים שלא דואגים לנו"
- מירב בן יאיר
- יולי 24, 2024
- 10:11 am