![נטלי נקש](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/חדש-נטלי.jpg?pas=6813517192407270600)
לפעמים לא צריכה להיות סיבה גרנדיוזית כדי לצאת ולחגוג יחד – רחל ואליעזר פחימה מוכיחים את זה. השבוע לכלוכית תפסה אותם בעדשת המצלמה של לכלוכית כשהם חוגגים אהבה, מחובקים ושמחים. אני מקנאה, עוד אין לי זוגיות. אז תחגגו גם עבורי אה? תמשיכו כך!
דף הבית » חוגגים אהבה
לפעמים לא צריכה להיות סיבה גרנדיוזית כדי לצאת ולחגוג יחד – רחל ואליעזר פחימה מוכיחים את זה. השבוע לכלוכית תפסה אותם בעדשת המצלמה של לכלוכית כשהם חוגגים אהבה, מחובקים ושמחים. אני מקנאה, עוד אין לי זוגיות. אז תחגגו גם עבורי אה? תמשיכו כך!