זו הפתעה: מנהל אגף הפיקוח הושעה מתפקידו

אליהו קקון, מנהל אגף הפיקוח בעירייה קיבל הודעה כי הוא הושעה מתפקידו | הסיבה לכאורה: לאחר חקירה, עלה כי ביקש לרשום מזכר שקרי כדי להוביל לביטוח קנס של בן משפחתו
רימון

ניסה לקמבן את משפחתו והושעה: השבוע הותר לפרסום כי אליהו קקון, מנהל אגף הפיקוח בעירייה קיבל הודעה מפתיעה כי הוא מושעה מתפקידו בעיריית בית שמש. זאת לכאורה, לאחר חקירה שהעלתה כי ביקש מפקחית באגף לרשום מזכר שקרי לאחר שזו רשמה קנס לרכבו של בן משפחתו במטרה להביא לביטול הקנס שנרשם כדין.

האירוע המדובר התרחש לפני כשנה, לאחר מכן הושעה מנהל האגף ומאז נחקר הדבר ונמצא בבית המשפט שדן בנושא.

בן הרוש

ממשרדו של עוה״ד אלי בוטבול, המייצג את מר קקון נמסר: ״מר קקון הוא אדם ישר המשרת נאמנה את העירייה ותושבי העיר במשך שנים רבות. מעבר לעובדה שמדובר בטענות חסרות שחר, העירייה פעלה בחוסר תום לב שעה שערכה למר קקון שימוע בהיעדרו, אף שידוע לה היטב כי מר קקון נמצא בחופשת מחלה ומסמכים רפואיים הוצגו לנציגי העירייה. מעבר לכך, העירייה מסתירה ממר קקון מסמכים רלבנטיים לשימוע. למר קקון טענות כבדות משקל, וצר לנו כי העירייה בחרה לפגוע בזכותו לערוך שימוע בלב פתוח ובנפש חפצה. לאור התנהלות העירייה הוגשה תביעה בעניין לבית הדין האזורי לעבודה, ואנו סמוכים ובטוחים שבית הדין יתקן את העוול, יבטל את השימוע הלקוי ויורה על השבתו של מר קקון לעבודתו״.

תמונה: קקון הושעה מתפקידו בעירייה | מי יחליף אותו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן