השר גולדקנופף: "נסייע לממש את פוטנציאל העיר"

שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף, קיים השבוע פגישת עבודה ראשונה עם ראש עיריית בית שמש שמואל גרינברג. במהלכה דנו בפרויקטים החדשים והעתידיים ובתכניות להתפתחות הבנייה בעיר לשנים הקרובות
עידן מערכות

מממשים את הפוטנציאל של העיר: השבוע נערכה פגישת עבודה בין ראש העירייה גרינברג לשר הבינוי והשיכון גולדקנופף. בפגישה השתתפו יו"ר אגו"י בבית שמש וסגן ראש העירייה,  חנוך דרנגר, סגן ראש העירייה ויו"ר ועדת תכנון ובנייה שמעון גולדברג, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל רמ"י מר ינקי קוינט, רמ"ט השר מוטי בבצ'יק, מנהל מחוז ירושלים גדי מארק, הדרגים המקצועיים במשרד הבינוי והשיכון, מנכ"ל העירייה אוהד שגב, רמ"ט ראש העירייה הגב' רבקה רביץ ומ"מ מהנדס העירייה אוהד כהן.

במהלך הדיון הוצגה ההתפתחות והפריחה שחווה העיר בשנים האחרונות בהובלת משרד הבינוי והשיכון, בדמות עשרות אלפי יחידות דיור חדשות ברמה ד' וברמה ה' ואת פוטנציאל הצמיחה בעיר, בעתודות הקיימות, בתעשייה, תעסוקה ובמסחר.

חזן

בימים הקרובים ייצאו שיווקיים של כ-3,500 יחידות דיור בשכונה ה׳2 זאת בנוסף להסכם גג היסטורי שיביא להכפלת העיר באמצעות תוספת של מעל 30,000 יחידות דיור.

לצורך קידום המיזמים סוכם כי יוקם צוות משותף בין העירייה למשרד הבינוי והשיכון לקראת גיבוש הסכם גג חדש בתקופה הקרובה שמטרתו להביא להאצה אדירה של הוספת יח"ד חדשות, תקצוב מבני ציבור, סיוע בפיתוח תשתיות וקידום סוגיית בית העלמין בעיר.

שר הבינוי והשיכון, הרב יצחק גולדקנופף: "העיר בית שמש תוכפל בגודלה בעזרת השם, כשלצד השכונות החדשות ניתן דגש בהסכם הגג המתגבש על פיתוח משמעותי של השכונות הקיימות, חדש לצד ישן. כך, יחד עם ראש העיר שמואל גרינברג והצוות המקצועי נסייע לבית שמש לממש את הפוטנציאל האדיר שבה ולהפוך לאחת מהערים המובילות בישראל. משרד הבינוי והשיכון יסייע ויתן מענה מקיף לכלל הצרכים והאתגרים שעל הפרק".

ראש העירייה גרינברג הוסיף: "אני מודה לשר השיכון הרב גולדקנופף על התמיכה, הליווי, הדאגה והמחויבות הבלתי פוסקת למען בית שמש. מיום כניסתי לתפקיד אני זוכה לשיתוף פעולה יוצא מן הכלל גם מהצוות, ידידי רמ"ט השר מוטי בבצ'יק, מנכ"ל המשרד יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל רמ"י ינקי קוינט וצוותי משרד הבינוי והשיכון ורמ"י. קיימנו היום ישיבת עבודה משמעותית לפיתוחה, קידומה ושגשוגה של העיר ואני מצפה להמשך שיתוף הפעולה הפורה לטובת כלל תושבי העיר".

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק שפ"ע, חנוך דרנגר: "העיר נמצאת בתהליך פיתוח מואץ ולשמחתי עיריית בית שמש זוכה לאוזן קשבת ושיתוף פעולה פורה מהצוות המקצועי במשרד הבינוי והשיכון בהובלת השר הרב גולדקנופף. בהסכם הגג שנגבש, בנוסף לקידום השכונות החדשות העתידיות, העליתי את הצורך הדחוף בהשקעה משמעותית בפיתוח התשתיות בשכונות הוותיקות יותר. עקב לצד אגודל נפעל לשיפור ושדרוג כלל התשתיות והתנאים בשכונות העיר ויחד עם העתודות העצומות שיש לעיר נייצר עיר חזקה, מצליחה ומשגשגת".

מ"מ וסגן ראש העירייה ומחזיק תיק הנדסה, שמעון גולדברג אמר: "העיר עתידה להתפתח בשנים הקרובות באופן משמעותי. אנחנו מסתכלים על העתיד אך לא שוכחים את העבר, במסגרת ההבנות שלנו מול משרד הבינוי והשיכון נשלים את כל הפערים שנותרו מהעבר, גם לפני הסכם הגג הקודם, גם דברים שעלו בשנים האחרונות, כמו גם צרכים שעלו במהלך המלחמה שיצרה עיכובים ופערים. כולנו יחד בשיתוף פעולה נמשיך לפתח את בית שמש, גם בתחום המגורים וגם במסחר, בתעשייה, בתעסוקה, בתחבורה, מבני ציבור ובכל התחומים. אני מודה לשר השיכון הרב גולדקנופף, למנכ"ל המשרד ולרמ"ט השר על שיתוף הפעולה".

תמונה: בכירי העירייה עם שר הבינוי והשיכון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

חוגג 7 אביבים

איתן המתוק, בנה של אושרת כהן המוכרת לנו מהמתכון השבועי בעיתון, חגג השבוע את יום הולדתו ה-7!

חוגגת כחול לבן

שירן אבוטבול החליטה לפנק את ביתה המתוקה שבתמונה, עם צמות בצבעי כחול לבן לרגל יום העצמאות

מפזזת סטייל

אוריה אסולין, תושבת העיר שאי אפשר היה להוריד ממנה את העיניים, העלתה תמונה השבוע לרשת החברתית והיממה את לכלוכית

יום הולדת שמח

רויטל שמואלי המהממת, חגגה לאחרונה את יום הולדתה בפטריקס שבמודיעין עם הזמר אור בן עטר

מדורת ל"ג בעומר הגדולה

המשטרה אישרה את ההדלקה המדורה הגדולה בעולם שתתקיים ברמה ד' בעיר, אותה ינחה הרב אלימלך בידרמן | כ-30 אלף איש יוכלו להשתתף ולחגוג את החג

המעגל נסגר

שני לוק ה"יד שנרצחה בטבח ב-7 באוקטובר והובלה לעזה בטנדר מלא במחבלים, חולצה ביום שישי האחרון והובאה למנוחות | מאות תושבים ואזרחים ליוו אותה בדרכה האחרונה. אביה של שני, ניסים אמר בהלווייתה: "סליחה שלא הבנו את גודל הסיכון. כשלתי בהגנה עליך"

המתכון של השף הלבן: עוגת רוגעלך מלוחה

זוכרים את הטרנד של עוגות הרוגעלך? קבלו את החידוש של רון יוחננוב: עוגה שמורכבת מהמון רוגעלכים מלוחים במילוי עשבי תיבול וגבינות מעולות. מתכון בול לאירוח

המתכון של אושרת: עין הגמל

השבוע אני משתפת אתכם במתכון לעוגייה שהיא עונג צרוף לחיך, ואם תקפידו על המתכון והטיפים שכתבתי לכם כאן – מובטחת לכם עוגייה שהיא עילוי

עשו את זה: עירוני בית שמש ניצחה ועלתה לליגה ב'

נתנו את הכל: שחקני קבוצת הכדורגל עירוני בית שמש ניצחו את הפועל גדרה 4-1 במשחק מותח ועלו לליגה ב' | גדרה נשרה לליגה ג', ספורטינג תל אביב ירדה גם היא | גרינברג, ראש העירייה אמר בהתרגשות: "אתם ההוכחה שהשקעה מובילה להישגים"

נווה שמיר ה'2: הוגש מכרז לבעלי עסקים עם צביון חרדי

חבר מועצת העיר ויו"ר ועדת ביקורת, דוד גוזלן נחשף למכרז לאחרונה ושלח מכתב למבקר המדינה עם בקשה לבטל את המרכז | בטענה: "המרכז עומד בניגוד לכל הגיון וחוק ולמעשה מייצר אפליה קשה ופוגע בציבור חילוני ודתי לאומי"

הלם: זכיין הגיש תביעה בסך 9 מיליון שקל נגד העירייה

חברת פינוי האשפה "טיירו נעים בע"מ" הגישה בשבוע שעבר לבית המשפט המחוזי בירושלים תביעה של כ-9 מיליון שקל נגד עיריית בית שמש | הסיבה: מחלוקת עם קבלן העירייה הובילה לקיזוז כספים מהחברה, כשהקיזוז אינו חוקי

אתם מצולמים: הורחב מערך המצלמות בעיר

ראש העירייה הודיע ביום ראשון האחרון על הרחבת מערך המצלמות בעיר והחל יחד עם צוותי מנהל התפעול, בהתקנת מצלמות אבטחה מתקדמות במקומות אסטרטגיים ברמה ד' | הוא הסביר כי, "מדובר בפרויקט רחב היקף שמטרתו להפוך את העיר לבטוחה יותר"

אישום: פרצו לאתר בנייה וגרמו לנזק בשווי מאות אלפי שקלים

כתב אישום הוגש לאחרונה נגד שני אחים שפרצו לאתר בנייה בעיר, בו ביצעו עבודות חשמל, גרמו לנזק וגנבו ציוד בשווי של כ-140 אלף שקל | השניים נעצרו וכאמור הוגש נגדם אישום בגין מעשיהם

כבוד וגאווה: סמ"ל צבי הירש סוקניק נבחר למצטיין נשיא

למרות כל מה שעבר בחייו, זכה לקבל הצטיינות: סמ"ל צבי הירש, מנהל רשת ומפקד מחלקת מחשוב בפקמ"ז, התחנך בבית שמש ועבר מסלול חיים מורכב. הוא הצליח למרות הכל לסיים את הלימודים ולאחרונה זכה לקבל מצטיין נשיא

צור הדסה: 900 תלמידים יתפללו לשחרור החטופים

יוזמה עוצמתית תתקיים ביום שישי הקרוב (מחר), 24.5 בצור הדסה – כאשר שרשרת אנושים של 900 תלמידים תתאחד ותתפלל לשחרור החטופים | צעד מרגש בעקבות החטוף אליה כהן, תושב היישוב שעדיין נמצא בעזה

דילוג לתוכן