![נטלי נקש](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/חדש-נטלי.jpg?pas=17950742642407271032)
תובעים את העירייה: חברת "טיירו נעים בע"מ" הגישה לאחרונה לבית המשפט המחוזי תביעה של כ-9 מיליון שקלים נגד עיריית בית שמש. מדובר בחברה זכיינית של העירייה לפינוי פסולת בעיר, בשל מחלוקת עם הקבלן בעירייה קיזזו לחברה כסף ובעקבות כך הגישה את התביעה העומדת על כ-9 מיליון ש"ח, בטענה שהקיזוז אינו חוקי.
תגובת עיריית בית שמש: "מדובר בתביעה, לכאורה, חסרת בסיס. עיריית בית שמש תפרוס את טענותיה בבית המשפט וללא ספק הצדק יראה".
![חזן](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חזן-1.jpg?pas=1316273272407271032)
תמונה: העירייה: "תביעה חסרת בסיס"