דוהרים קדימה

משרד עורכי הדין – מיכאל שטרית, עבר לאחרונה למשכנו החדש ברחוב הנשיא וקיים אירוע חגיגי, גדול ומרגש | עמיתים, חברים ובני משפחה הגיעו לכבד ולשמוח בשבילם ובעיקר גם לקראת הצעד הבא - חניכת סניף נוסף בתל אביב | השבוע שוחחנו עם הצוות, וגילנו מה מניע את ההצלחה והצמיחה של העסק, וגם, מה הדבר שגורם להם לקום בכל בוקר
חזן

הפתיחה המחודשת של משרד עורכי הדין מיכאל שטרית מגיעה אחרי 8 שנים של עשייה משפטית מצוינת בעיר. מי שמנהל את המשרד ביד רמה, הוא לא אחר מאשר עו"ד מיכאל שטרית (38), נשוי, אב לשתי בנות ומתגורר בשדות מיכה. "בחרנו לפתוח את המשרד בעיר, מתוך ראיה עתידית כי העיר עומדת בפני התפתחות רצינית וכי המיקום שלה הוא נוח ונגיש בין הערים ירושלים לתל אביב", אמר. יש לו התמחות ייחודית בתחום הנדל"ן, ליטיגציה, משקים חקלאים מיסוי נדלן וליקויי בניה. במסגרת התמחותו בתחום הנדל"ן הוא מכהן כראש תחום הנדל"ן במכללת פסגות ומעביר הרצאות רבות בתחום. הצלחותיו של עורך הדין מיכאל שטרית זכו לתהודה רבה בתקשורת הארצית.

במשרד עורכי הדין שהקים, יש 7 עובדים, כשלכל אחד יש את התחום שבו הוא מתמקצע ומתעסק. עו"ד דוד לוק, בן 81 תושב העיר, בעל חמישה תארים אקדמאיים, המורה המיתולוגי ואחיו של ראש המועצה עמרם לוק ז"ל. עו"ד לוק נשוי לסילי ואב לחמישה ילדים. הוא מנהל את תחום דיני העבודה בדגש על זכויות עובדים ומעסיקים. מעבר לתפקידו כעורך דין מעביר הרצאות בתחומי מדעי היהדות. עו"ד לוק מביא את ניסיון החיים הרב שלו בשילוב השכלתו הרחבה אל תוך התיקים במשרד.

נטלי נקש

עו"ד טלי קרבלו (41), תושבת העיר ואימא לשלושה ילדים. היא מנהלת את תחום ענייני המשפחה במשרד, גירושין, מזונות הסדרי שהות עריכת הסכמי ממון, צוואות וירושות. בוגרת קורסים ייחודיים לייצוג בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה לרבות עריכת ייפוי כח מתמשך.

עו"ד עמית גוזלן (31), יוצא מערכת הביטחון, תושב קרית גת, נשוי לחני ואב ל-2 ילדים. מנהל את תחום נזיקי הגוף והביטוח הלאומי, מכהן כחבר בוועדת הנזיקין של לשכת עורכי הדין במחוז דרום.

עו"ד חן משה (27), תושבת העיר בית שמש נשואה, יוצאת פרקליטות המדינה, ונקלטה במשרדנו במחלקת נזקי הגוף.

ירדן יחיא היא מתמחה בת 26, רווקה תושבת העיר, מתמחה בתחום הנדל"ן ונזקי הגוף ואנו צופים לה עתיד מזהיר בתחום.

בתאל עזרן, מנהלת המשרד, תושבת העיר בת 32 נשואה לניב ואימא ל- 3 ילדים. בתאל אחראית על תחום האדמיניסטרציה וקשרי הלקוחות של המשרד מביאה ניסיון רב בתחום זה מעבודתה הקודמת בחברת פלאפון.

"המשרד מקפיד על כך שעורכי הדין במשרד יהיו בעלי התמחות ייחודית וזאת על מנת לייצר מומחיות משפטית בתחום העיסוק. לאחרונה עורכי הדין במשרדנו עברו הכשרות ייחודיות לצורך עריכת ייפוי כוח מתמשך וזאת על מנת לענות על צרכים עתידיים של לקוחותינו"

זאב קניג, מומחה למימון וכלכלת המשפחהבן 48 תושב גני מודיעין, נשוי למיכל ואב ל-5 ילדים יועץ משכנתאות ומומחה במימון חוץ בנקאי. מרכז את תחום המימון וכלכלת המשפחה של לקוחות המשרד אל מול הבנקים וחברות המימון השונות

במה העסק מתמחה? ייחודו?

"כמשרד עורכי דין אנו מעניקים שירותים משפטיים בתחומי הנדלן (ליווים ברכישת ומכירת נכסים), נזקי גוף (תאונות דרכים, תאונות רחוב, תאונות עבודה, ביטוח לאומי ותאונות תלמידים) משפחה (גירושין, מזונות, משמורת, פירוקי שיתוף, צוואות והסכמי ממון) ועבודה (ייצוג עובדים ומעבידים). המשרד מקפיד על כך שעורכי הדין במשרד יהיו בעלי התמחות ייחודית וזאת על מנת לייצר מומחיות משפטית בתחום העיסוק. לאחרונה עורכי הדין במשרדנו עברו הכשרות ייחודיות לצורך עריכת ייפוי כוח מתמשך וזאת על מנת לענות על צרכים עתידיים של לקוחותינו. מעבר לכך, בשנים האחרונות שילבנו במשרדנו יועץ מימון אשר מסייע ללקוחות משרדנו בנושאי משכנתא, איחוד הלוואות ומימון חוץ בנקאי".

"אנו שמים דגש על מתן שירותים באמצעות עורכי הדין מקצועיים בתחומי עיסוק מוגדרים. מתוך רצון להשיג את התוצאות המוצלחות ביותר עבור מטרותיהם של לקוחותינו, באופן יעיל, מקצועי, מהיר וחסכוני"

מהם הלקוחות שלכם?

"המשרד מעניק שירותים למאות לקוחות בשנה מכל רחבי הארץ. לקוחות עסקיים (במסגרת ליווי אישי שמקבלות החברות מאתנו) ולקוחות פרטיים על שלל נושאי משקי הבית בהם המשרד מתמחה".

כיצד מתפקד העסק היום ומהם התוכניות לעתיד?

"בימים האחרונים חנכנו את משרדנו החדשים בעיר הממוקמים בבניין הביטוח הלאומי. אנו לקראת חניכת סניף נוסף בתל אביב וקליטת עורכי דין נוספים ומתמחה נוסף לקראת חודש ספטמבר".

מהו אני מאמין שלכם?

"אנו שמים דגש על מתן שירותים באמצעות עורכי הדין מקצועיים בתחומי עיסוק מוגדרים. מתוך רצון להשיג את התוצאות המוצלחות ביותר עבור מטרותיהם של לקוחותינו, באופן יעיל, מקצועי, מהיר וחסכוני.

"בכל תיק אנחנו בונים ומיישמים אסטרטגיה ברורה וממוקדת כאשר מבחינתנו יש חשיבות עליונה לשירות, המצוינות ולאיכות החומר האנושי המועסק על ידנו וזאת על מנת לתת מענה יעיל לצורכי הלקוחות".

שעות פתיחה: א-ה, בשעות 08:00-19:30

כתובת: הנשיא בן צבי 3 בית שמש

גישה לנכים: המקום מונגש

טלפון: 02-9925566

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן