![חשמל](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חשמל-2.jpg?pas=14510243312407270920)
לינוי כהן התותחית, נתפסה בעדשת המצלמה של לכלוכית כשהיא מגויסת בצו 8 ללחימה "חרבות ברזל". לכלוכית גאה בך על העשייה ומודה לך ולכל החיילים, הלוחמים והמילואימניקים שנותנים יד חזקה כדי לשמור עלינו ועל המדינה. תמשיכי לעשות חיל!
דף הבית » גיוסה לצו 8
לינוי כהן התותחית, נתפסה בעדשת המצלמה של לכלוכית כשהיא מגויסת בצו 8 ללחימה "חרבות ברזל". לכלוכית גאה בך על העשייה ומודה לך ולכל החיילים, הלוחמים והמילואימניקים שנותנים יד חזקה כדי לשמור עלינו ועל המדינה. תמשיכי לעשות חיל!