אמיר סחראי, תושב העיר, הבעלים של חברה "תכל'ס שיווק" התגייס למילואים ולוחם מכל הלב בלב עזה. לכלוכית ראתה שהשבוע הוא הניף דגל של בית שמש בלב עזה וממש עלו לה דמעות. אמיר אמר, "אני גאה לייצג ולתת את הכבוד הראוי לעיר שאני גר בה. נמשיך לשמור ולהגן על המדינה ותושביה". אתה מלך! פשוט מלך!
יפתחו מעונות במתנ"סים
בצעד מאוד יוצא מהכלל ראש העירייה הודיעה כי בעקבות המחסור במיקום למעונות, השנה יפתחו חלק מהמעונות במתנ"סים | תושב הרמה אמר ל"שוס הדרך": "למה אי אפשר למצוא מקום ייעודי למעונות ומקום למתנ"סים? | תושבת אחרת הוסיפה, "בתקופת עליזה נפתחו 2 מעונות ולא במתנ"סים, והפעם אנחנו מרגישים שלא דואגים לנו"
- מירב בן יאיר
- יולי 24, 2024
- 10:11 am