![חזן](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/קטן-חזן-1.jpg?pas=9602044282407270516)
מור פדידה, תושבת העיר עיצבה לביתה תחפושת בת הים לפרטי פרטים לכבוד חג הפורים. לכלוכית שראתה את התחפושת לא הפסיקה להתלהב והחליטה לפרגן על העיצוב ועל הכל בגדול – נראה מושלם! איזו אמא אלופה את
דף הבית » אלופת העיצובים
מור פדידה, תושבת העיר עיצבה לביתה תחפושת בת הים לפרטי פרטים לכבוד חג הפורים. לכלוכית שראתה את התחפושת לא הפסיקה להתלהב והחליטה לפרגן על העיצוב ועל הכל בגדול – נראה מושלם! איזו אמא אלופה את