![נטלי נקש](https://www.shosnews.co.il/wp-content/uploads/2021/03/חדש-נטלי.jpg?pas=4041591152407270549)
מרים סלם, תושבת העיר ומעצבת שמלות ארגנה לאחרונה תרומות של מבחר הלבשה תחתונה וציוד ללוחמים. לכלוכית שמעה שהיא דאגה לחלק בבוקר יום שישי בקניון "נעימי" לכל מי שהגיע, חייכה ואיחלה רק דברים טובים. לכלוכית גאה ומורידה בפנייך את הכובע. מעשה מדהים!
דף הבית » אלופה!
מרים סלם, תושבת העיר ומעצבת שמלות ארגנה לאחרונה תרומות של מבחר הלבשה תחתונה וציוד ללוחמים. לכלוכית שמעה שהיא דאגה לחלק בבוקר יום שישי בקניון "נעימי" לכל מי שהגיע, חייכה ואיחלה רק דברים טובים. לכלוכית גאה ומורידה בפנייך את הכובע. מעשה מדהים!