אחרי 13 שנה: יואב חג'בי, מנהל בי"ס ברנקו וויס עוזב

"נוכח המצב, אני מודיע בתדהמה על סיום תפקידי כמנהל בית הספר", כתב השבוע יואב חג'בי להורים ולצוות ההוראה בהודעה פרטית | הוא הוציא מכתב פרידה מפורט ובקרוב יסיים את תפקידו
עידן מערכות

מודיע על יציאה לחל"ת: יואב חג'בי, מנהלת בית הספר ברנקו וויס שניהל ב-3 שנים האחרונות את בית הספר, הודיע בתדהמה על סיום תפקידו. השבוע הוא שלח מכתב פרידה לכל צוותי ההוראה, ההורים והתלמידים וכתב, "לכל משפחות ברנקו, שלום וברכה ברנקו וייס בית שמש הוא לי בית מזה 13 שנים בהן מילאתי מגוון תפקידים. החל ממחנך, מנהל ארגוני בית ספרי, מנהל חט"ב, מנהל בית מדעים מופת וב-3 שנים האחרונות, שנות הקורונה, כמנהל בית הספר. אני מסיים את תפקידי כמנהל ברנקו וייס ויוצא לשנת חל"ת ולאתגרים בתחום הקרוב לליבי וממלא את כל עולמי- עולם החינוך.

"בתפקידי כמנהיג ומורה דרך, הקדשתי בשיתוף מלא עם כל צוותי החינוך את המיטב והמרב ליצירת מציאות ועתיד טוב יותר לתלמידים היקרים שלנו, תוך חיזוק מעורבות וזיקה לקהילה ולמדינה. נוכח מגפת הקורונה התמודדנו בהצלחה במאמץ משותף בפיתוח תוכניות פדגוגיות, פיתוח ערך הבחירה, ודרכים לשמירה על קשר מחזק עם הצוות והתלמידים בפיתוח תכנית sel. פתחנו מגמות חדשות: רובופיסיקה, צילום, מידע ונתונים (analyst data), והמשכנו לפתח את המכללה יג- יד לאלקטרוניקה. בשנת תשפג' נפתח מגמה חדשה נוספת, מגמת תקשורת וכן נגדיל את מספר התלמידים שייקלטו בשכבה ז' בכיתה נוספת. ב-3 שנים האחרונות המאמצים המיוחדים של כל הצוות החינוכי המסור והמיוחד שלנו זכו לפירות והוקרה. העלנו את אחוז הזכאות לבגרות ל-91 אחוזים, זכינו בתגמול דיפרנציאלי גבוה ובאות כבוד של אחד מ10 בתי הספר המצטיינים בארץ. בחידון הציונות הארצי זכינו במקום הראשון. השנה ועדת הפרס בחרה בנו כבית ספר מצטיין מחוזי בתחום "הכלה והשתלבות". כמוכן זכינו השנה לברכה בתחומים מגוונים: מקום ראשון בארץ לנבחרת אופניים! מקום ראשון בארץ ל'מדעניות העתיד' ומקום ראשון בעיר לנבחרת רובוטיקה!

חשמל
יואב חג'בי

"נאמן לחזון לדרכי, חינוך הוא מסע הוא דרך הוא תהליך, המתנהל באיטיות כפרי המבשיל. עוד נכונו לבית הספר אתגרים ויעדים רבים שמצפים להבשלה להגשמה. המקום הזה יהיה לי בית ספר לחיים על כל האתגרים, פרקי הלימוד הפדגוגיים, החברתיים, הניהוליים והפוליטיים שחוויתי כאן. תודה לכל השותפים לדרך, להורים, לאנשי חינוך אמיתיים במכון, במחוז, בעיר ובעיקר בביה"ס. זוכה אדם הוא פוגש אנשים טובים בדרך, ואני זכיתי ומודה על צוות חינוכי כל כך מיוחד ומסור שהלך איתי במסע יום ולילה באמון ובאהבה רבה".

תמונה: יואב חג'בי נפרד מניהול ברנקו | צילום: פרטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

new1
new1
new1

עוד כתבות שאולי יעניינו אותך:

דילוג לתוכן